16 lipca 2012

Nowy blog kuchenny

Od miesiąca siedzę non stop nad nowym pomysłem :)

Ponieważ idą dość poważne zmiany w moim życiu zawodowym każdą wolna chwilę inwestuję w bloga kuchennego na którym będę zarabiać ecie-pecie. Może to mrzonka bo nie nie mam zaplecza Kasi Tusk, ale mam za sobą technologię :>.

Myślę że będzie to jeden z najlepiej indeksujących się blogów w kraju, nasycam go semantyką dla wyszukiwarek. Czas pokaże czy to faktycznie ma sens, póki co narzędzia testowe wskazują że moje przepisy powinny się znacząco wyróżniać w wynikach wyszukiwania.

Na razie wersja beta to nie będę dawał linka bezpośredniego niech nie gógiel nie indeksuje trwających zabaw, dla ciekawych wersji beta podaję adres mojego bloga kuchennego lukrecjusz.pl. Określam go jako blog kuchenny nie kulinarny bo będzie tam sporo innych informacji nie tylko przepisy, myślę że szersza formuła będzie ciekawsza dla czytelnika.  Oczywiście zbiorę tam wszystkie moje przepisy z dotychczasowych blogów, żeby nie było goło na starcie, w końcu będę je miał w jednym miejscu.

 

 

3 Comments on “Nowy blog kuchenny

[…] latach przestałem się zajmować serwisem internetowym pewnej Uczelni i buduję coś własnego. Jak już w końcu bubelCMS zaczął być stabilny i spełniać swoje zadania […]

Odpowiedz
Maciek
19 lipca 2012 at 12:50

Wygląda bardzo ciekawie jak na wersję beta. Po dopracowaniu, będzie świetna strona! Już dodany do rssa.
btw. Sam modyfikowałeś twentyeleven, czy ten „klusek” to jakaś zdobycz z sieci?

Odpowiedz
Arek
20 lipca 2012 at 07:34

Dzięki za dobre słowo. Trochę tylko w stylach pogrzebałem na motywie potomnym, jakieś drobiazgi w php typu inny domyślny awatar, w sumie nic wielkiego. Ważniejsze będą semantyczne opisy które szykuję do kluczowych wpisów, powinny nieźle zadziałać, niestety nadal się robią :(

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *