O blogu

Blog jest prowadzony przez Arka i jest to mój drugi blog, nie zapasowy ale taki bardziej prywatny. Tak jak napisałem w pierwszym poście :)

… to będzie blog na głupoty stricte prywatne niezwiązane z tym co mnie interesuje zawodowo i służy zarabianiu bądź studiowaniu. Wymienione zagadnienia mają już swojego bloga sygnowanego nickiem Niedoszły Bibliotekarz

Myślę że będzie trochę o Woli bo tu mieszkam i pracuję, trochę fotek różnej maści, może opisy miejsc które odwiedzam, jakieś działania prospołeczne których się imam czasem też tu uwiecznię zapewne.

To będzie taki zupełnie prywatny i chyba mało ciekawy blog pisany z myślą o przyszłości kiedy będę chciał wspomnieć jak to było pod koniec 1 dekady 2000 roku.

Wszelkie materiały są mojego autorstwa (jeśli jest inaczej zamieszczam o tym stosowną informację) udostępniane na licencji Creative Commons BY-NC-SA

2 Comments on “O blogu

Jolanta Nowak
22 listopada 2010 at 16:26

Panie Arku,brakuje mi informacji co pan robil irobi zawodowo.glosowalam na olowek i platforme.pozdrowienia jn

Odpowiedz
Arek
26 listopada 2010 at 07:58

:) dziękuję bardzo za oddany głos

Faktycznie nie ma na tym blogu czym się zajmuję i zajmowałem napisanego bezpośrednio. Są co prawda dowiązania we wpisach do drugiego mojego bloga (Niedoszły bibliotekarz) takiego bardziej zawodowego ale najwyraźniej są mało widoczne albo i tam informacja jest niepełna. Jak się ogarnę to powstanie jakiś wpis systematyzujący co robiłem, co robię i co być może będę robił :> ale to jeszcze za trochę bo muszę najpierw odrobić 2 tygodnie poświęcone na kampanię wyborczą.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *